EN | LV

Atjaunojamā enerģija
uzņem apgriezienus

Smartflower ir pirmais un vienīgais saules risinājums pasaulē, lai izmantotu visu vienā, skulpturālo dizainu un inteliģentu risinājumu, lai radītu tīru, ilgtspējīgu enerģiju jūsu mājām, automašīnai vai biznesam.

Smartflower

Ikonisks dizains, izcila veiktspēja un vienkārša uzstādīšana!

Smartflower ir revolucionāra saules enerģijas sistēma, kas seko saulei no saullēkta līdz saulrietam. Divu asu sistēma ļauj Smartflower saules paneļiem sekot saulei visas dienas garumā, vienmēr saglabājot optimālo 90° leņķi pret sauli. Tas liek Smartflower ražot līdz 40% vairāk enerģijas nekā parastā saules enerģija. Nav labāka veida, kā parādīt savu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību, kā ar Smartflower.


Smartflower

Pilnībā integrēta,
All-in-one Saules Sistēma,
kas var dzīvot jebkur

+ Viedā izsekošana

Smartflower moduļu paneļi autonomi seko saulei, lai vienmēr būtu optimālā leņķī, radot par 40% vairāk enerģijas nekā tradicionālā saules enerģija.

+ Viedā tīrīšana

Smartflower automātiski attīrās ikreiz, kad tas salocās un izvēršas. Birstes katra paneļa aizmugurē noņem visus piesārņotājus, tādējādi palielinot enerģijas ražošanu.

+ Viedā dzesēšana

Sistēmas saules moduļi ir pašventilējami, kas nodrošina virsmas dzesēšanu, tādējādi nodrošinot lielāku jaudu, salīdzinot ar tradicionālo uz jumta uzstādīto saules enerģiju.


Smartflower

+ Viedā lietošana

Pilnībā integrēts rūpnīcā iepakots saules enerģijas risinājums bez sarežģītas uzstādīšanas. Smartflower ir arī pārnēsājams, lai jūs to varētu pārvietot jebkurā vietā.

+ Viedā sistēma

Integrētais vadības panelis automātiski nosūta datus par jūsu enerģijas patēriņu, izmantojot mobilo lietotni Smartflower Monitor, palīdzot jums izlemt, kā labāk izmantot elektrību.

+ Viedā drošība

Smartflower ir izturīgs pret laikapstākļiem un nepārtraukti uzrauga vēja ātrumu, automātiski saliekoties drošā stāvoklī, lai novērstu sistēmas bojājumus.


Smartflower LogotypeSmartflower Monitor

Kontrolējiet savu Smartflower, uzraugiet savu enerģijas ražošanu un pārbaudiet sava Smartflower vienību statusu, izmantojot jauno un ērto mobilo lietotni Smartflower Monitor! Dažām funkcijām būs nepieciešams funkcionējošs interneta savienojums (pieejamas Wi-Fi piekļuve, mobilo sakaru vai Ethernet opcijas).

Smartflower

Kontrolējiet savu Smartflower ērti, izmantojot tālruni

Monitorējiet savu enerģiju

Saņemiet gan reāllaika, gan ilgtermiņa enerģijas ražošanas statistiku, kas tiek ielādēta mobilajā ierīcē.

Jūsu tālvadības pults

Izvēlieties starp komandām Open, Close, Cleaning un Canopy savam Smartflower — to visu varat izmantot savā ierīcē.

Vienmēr atjaunināts

Uz mākoņiem balstīti programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka saņemat visjaunāko programmatūru, tiklīdz tā ir pieejama.

Šeit, lai jūs atbalstītu

Mūsu atbalsta komanda aktīvi uzrauga vienību un atrisina visas iespējamās problēmas, pirms jūs to pat saprotat.

AppStore GooglePlay


Smartflower

Smartflower tehniskās specifikācijas

- Izmēri: 5,2x5.2x5,2 m
- Sistēmas svars: 703 kg
- Saules panelis: 12 moduļi, viena virkne
- Nominālā jauda: 2.5 kWp
- Ražošanas apjoms gadā: 4000 - 6500 kWh
- Mitrums: 5 - 95%
- Darbības temperatūras diapazons: no -25 °C līdz -50 °C
- Invertors: Fronius
- Vēja ātrums pirms automātiskas pāriešanas divās drošības pozīcijās: 48 km/h, 65 km/h
- Tīkls / LAN kabelis: CAT 6E vai CAT7 ar RJ45 savienotāju
- Aizsardzības pakāpe: IP 65

Smartflower colorsMēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu un atbalstu

Vertical Solutions piedāvā pilnīgu apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. Projektu vadītāji ir atbildīgi par projektu izpildīšanu, sastādot tāmes un kontrolējot projekta realizēšanu no paša sākuma līdz beigām. Mēs garantējam kvalitatīvu un savlaicīgu atbalstu. Līdz ar to varat būt droši, ka jūsu aprīkojums tiks uzstādīts vislabākajā veidā.

Vai jums nepieciešama bezmaksas konsultācija?