EN | LV

Saules enerģijas autobusu pietura

Ar saules enerģiju darbināmas autobusu pieturas ir enerģētiski neatkarīgas pilsētas ierīces, kas nodrošina iedzīvotājiem informatīvas un multimediju funkcijas, kā arī aizsargā no ārējiem pilsētas faktoriem...

SEEDiA Bus Shelter

Kā optimizēt sabiedriskā transporta izmaksas?

Kolektīvais transports ir sarežģīta pilsētas tīkla neatņemama sastāvdaļa. Pilsētas izmaiņas izraisa pastāvīgas izmaiņas gan izmantotā autoparka veida (investīciju tendence elektriskajos autobusos), gan pievienotajā infrastruktūrā. Saules nojumes samazina uzstādīšanas un barošanas avota izmaksas līdz nullei, kā arī e-papīra displeja un pārvaldības incly.io izmantošana pilnībā automatizē grafika pārvaldību. Pateicoties iespējai izveidot grafiku grafikus, braucienu izmaksas, lai apstātos, samazinās līdz nullei, un katra nojume gadā rada 20-30 tūkstošus USD.

Publiskais transports ir sarežģīta pilsētas tīkla neatņemama sastāvdaļa. Pilsētu pārmaiņas izraisa pastāvīgas izmaiņas gan izmantotā autoparka veidā (investīciju tendence elektriskajos autobusos), gan līdzvērīgā infrastruktūrā. Saules pieturas samazina uzstādīšanas un barošanas izmaksas līdz nullei. E-displeja un pārvaldības aplikācijas incity.io izmantošana pilnībā automatizē grafiku menedžmentu. Pateicoties iespējai izveidot grafiku sarakstus, braucienu izmaksas uz pieturām nokrītas līdz nullei, un katra nojume rada 20-30 tūkstošus USD ietaupījumu gadā.


SEEDiA Bus Shelter

Viedās autobusu pieturas funkcijas

PV jauda: 1200 W
Akumulators: 512 Ah
31,2 collu displejs:
Automātiskie publiskie grafiki:
Tiešsaistes displeju vadība:
Interaktīvā LED (tumsas un kustības sensors):
Smoga sensors (PM 2,5, PM 10, temp., mitrums):
USB: x4
Induktīvais lādētājs: x4
Pretrūsas aizsardzība:
Audio:
Publiskais Wi-Fi:
Mēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu un atbalstu

Vertical Solutions piedāvā pilnīgu apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. Projektu vadītāji sastāda tāmes, un viņi vada projektus no paša sākuma līdz beigām. Varat būt droši, ka jūsu aprīkojums tiks uzstādīts vislabākajā veidā. Mēs garantējam arī kvalitatīvu savlaicīgu atbalstu.

Vai jums nepieciešama bezmaksas konsultācija?