EN | LV

CityBreeze gaisa attīrītājs

Mūsu misija ir skaidra: tīrs un svaigs gaiss visiem pilsētas iedzīvotājiem. Lai to panāktu, mēs pirmkārt un galvenokārt koncentrējamies uz risinājumiem ar tūlītēju efektu. Mēs tagad gribam labāku gaisu! Un mēs sākam tur, kur pēc iespējas vairāk cilvēku no tā gūst labumu.

City Breeze

Green Meets Screen

Tomēr pilsēta ir ļoti sarežģīta sistēma un par straujām pārmaiņām un tulītējo ietekmi ir grūti runāt. Tomēr CityBreeze pieņem šo izaicinājumu.

Vienā CityBreeze pusē ir zaļa sūnu siena un otrā 75 collu LCD ekrāns. Gludais dizains rada dažādus lietošanas iespējas. Piemērots vietām ar intensīvu satiksmi, piemēram, tirdzniecības centrā, lielveikalu autostāvvietā vai rosīgā laukumā.

Green Solutions logoCity Breeze

CityBreeze Advantages

✔ VESELĪGS ELPOŠANAS GAISS
Ir pierādīts, ka CityBreeze sūnas izfiltrē līdz 82% smalko putekļu no gaisa.

✔ MILZĪGA KOMUNIKĀCIJAS ZONA
75 collu LCD ekrāns apvienojumā ar pilsētas apgaismojuma dizainu nodrošina informācijas sniegšanu Full HD kvalitātē.

✔ DABĪGS DZESĒJOŠS EFEKTS
Zaļā sūnu siena atvēsina un mitrina apkārtējo gaisu un pārsteidz ar patīkamu vēsmu.


CityBreeze

Ilgtspējīgās reklāmas iespējas

CityBreeze apvieno gaisa attīrīšanu, izmantojot dabiskos sūnu filtrus, ar digitālo reklāmas laukumu. Esošās reklamēšanas vietas var izmantot un ilgtspējīgi uzlabot, izmantojot tehnoloģiju, sniedzot vairākās viedās priekšrocības.

Mēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu un atbalstu

Vertical Solutions piedāvā pilnu apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. Projektu vadītāji ir atbildīgi par projektu izpildīšanu, sastādot tāmes un kontrolējot projekta realizēšanu no paša sākuma līdz beigām. Mēs garantējam kvalitatīvu un savlaicīgu atbalstu. Līdz ar to varat būt droši, ka jūsu aprīkojums tiks uzstādīts vislabākajā veidā.

Vai jums nepieciešama bezmaksas konsultācija?