EN | LV

>Smart City technologies and solutions

Ja jūs patiešām mīlat savu pilsētu un vēlaties, lai šī pilsēta būtu tīra un progresīva – labākais risinājums ir izmantot Smart City Technologies & Solutions. Ar noderīgām lietām, piemēram, pilsētas gaisa attīrītāju, sensoriem atkritumu savākšanas optimizēšanai un viedajiem soliņiem, jūsu pilsēta kļūs ne tikai labāka un ērtāka, bet arī racionālāka. Izvēlies viedo pilsētu - Smart City!

Izbaudiet inovatīvas tehnoloģijas

Mūsu produktu reprezente ekoloģiskas tehnoloģijas, kas veicina resursu efektīvu izmantošanu, lai atjaunotu bioloģisko daudzveidību un samazinātu piesārņojumu.

Sazinieties ar mums
Smart City Steora
Steora City viedais sols

Ar oriģinālu futūristisku izskatu, kas paceļ jebkuru publiskās telpas Steora City solu, tiek piegādāti daudzi vides sensori, Qi un USB ierīču lādiņi nodrošina apkārtējo gaismu.

Lasīt vairāk
Smart City Steora Cyclo
Steora Cyclo viedais sols

Cyclo, kas izstrādāts braukšanai pa pieveikto ceļu, nodrošina visu, kas pilsētai vai brīvā dabā esošajam cilvēkam var būt nepieciešams braucot ar velosipēdu vai motorolleru.

Lasīt vairāk
Smart City technologies
Steora Classic viedais sols

Mūžīgais, klasiskais Classic dizains izskatās lieliski visās pilsētas telpās, vienlaikus nodrošinot ilgtspējīgu savienojamību un ierīču uzlādi. Izgatavots un sertificēts ES.

Lasīt vairāk

Atkritumu konteiners
Terra atkritumu tvertne

Terra monolītais dizains slēpj ikdienas plastmasas atkritumu tvertni, savukārt ārpusē atrodas polikarbonāta saules panelis, sensori un GPS lokators.

Lasīt vairāk
Watchdog — automātiska digitalizācija
Automātiska digitalizācija

WatchDog WatchDog piedāvā plašu datu sūtīšnas klāstu, piem. integrēta dinamiskā svēršanas sistēma, vadītāja identifikācija, plaša vadītāja navigācija...

Lasīt vairāk
Smart City Binology
Atkritumu kompaktors

Binology ir viedo pilsētu risinājumu izstrādātājs un ražotājs efektīvai un ilgtspējīgai atkritumu apsaimniekošanai. Galvenais mērķis ir aizstāt atkritumus...

Read More

Atkritumu tvertne ar sensoru
Smart City WSens

Binology iepazīstina ar Smart City WSens – autonomu tilpuma sensoru, kas tiek izmantots beztaras materiālu un šķidrumu piepildījuma līmeņa mērīšanai.

Lasīt vairāk
Gaisa kvalitātes mērītājs
Gaisa kvalitātes mērījumi

Aerys ir vienkāršs un viegli uzstādāms risinājums, kas reāllaikā precīzi mēra plašu gaisa piesārņotāju klāstu, lai palielinātu izpratni un rīkotos mūsu...

Lasīt vairāk
Atkritumu šķirošanas sistēma
Atkritumu uzraudzība

Sensoneo Smart tilpuma sensori ir ultraskaņas, izturīgi, ūdens un triecienizturīgi, pilnībā funkcionāli plašā temperatūras diapazonā...

Read More

Kāpēc tieši mēs? Mūsu mērķi un priekšrocības

Inženierrisinājumi

Mēs veicam visus inženiertehniskus darbus, saistītus ar piegādāto risinājumu un produktu ieviešanu.

Profesionālie darbinieki

Mūsu komandu veido tikai profesionāli darbinieki, kas ieguva nepieciešamos sertifikātus atbilstoši Eiropas standartiem.

Zaļā enerģija

Mūsu inovatīvie produkti ir optimizēti, lai izmantotu videi draudzīgu zaļo enerģiju.

Pārstrādājamo atkritumu standarti

Pārstrādājamie atkritumi atbilst Eiropas standartiem un prasībām. Mēs esam apņēmušies strādāt atbilstoši augstiem standartiem.

Uzstādīšana

Mēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu. Varat būt droši, ka Jūsu aprīkojums tiks uzstādīts atbilstoši standartiem, piemērojot optimālo risinājumu.

Atbalsts

Mūsu atsaucīgie speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt klientam pirms un pēc pārdošanas.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu

Mūsu uzņēmums piedāvā inovatīvus produktus, un mēs esam galvenais šo produktu izplatītājs Baltijas valstīs. Steora un Monna ir pasaules viedo mēbeļu tirgus līderi. Globālie vides apstākļi prasa konkrētus risinājumus, reaģējot uz izmaiņām pilsētas iedzīvotāju uzvedībā. Pilsētas ir pārpildītas, un atjaunojamā enerģija un vides aizsardzība ir kļuvušas par galvenajām ekonomiskajām un sociālajām problēmām. Mūsu viedie soli padara ikvienu vietu pievilcīgu. Stingrā, ar pulverkrāsu krāsotā tērauda konstrukcija ir pilnībā noturīga pret laikapstākļiem un vandāļiem. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.