EN | LV

Watchdog — automātiska digitalizācija

Sensoneo WatchDog atvieglo atkritumu savākšanas procesa automātisku digitalizāciju. WatchDog piedāvā plašu datu sūtīšnas klāstu, piem. integrēta dinamiskā svēršanas sistēma, vadītāja identifikācija un t.t.

Watchdog atkritumu automātiska digitalizācija

Pakalpojumu uzraudzības risinājums atkritumu savākšanas transportlīdzekļiem

Uzņēmuma līmeņa risinājumā tiek izmantotas ļoti inovatīvas tehnoloģijas, lai nodrošinātu pareizu GPS izsekošanu, nodrošinātu automātisku servisa pārbaudi par atkritumu iztukšošanu, precīzi reģistrētu visus veiktos maršrutus un garantētu drošu datu dublēšanu. WatchDog piedāvā plašu datu sūtīšnas klāstu, piem. integrēta dinamiskā svēršanas sistēma, vadītāja identifikācija, izmantojot RFID mikroshēmu lasītāju, plaša vadītāja navigācija, CAN kopnes savienojums transportlīdzekļa telemetrijai vai atkritumu paplašināšanai, rūpnieciskās pogas, zummers un gaisma, lai radītu signālus vai brīdinājumus darbiniekiem.

Sensoneo


Watchdog Sensoneo

Atklājiet Watchdog funkcijas

Automatizējiet pakalpojuma verifikāciju
WatchDog ir jaudīgs UHF RFID lasītājs ar līdz pat 4 antenām. Tuvā darbības rādiusa antenas atpazīst tvertnes vai konteinerus un reģistrē katru paņemšanu. Lasīšanas diapazons ir regulējams. Visi dati tiek sūtīti uz Sensoneo platformu, tostarp Asset ID, GPS atrašanās vieta un laiks, datums. Lai paātrinātu procesu, lasītājs var nolasīt vairākas atzīmes vienlaikus.

Novērst krāpšanu
Vāciet tikai atkritumus, par kuriem saņemat samaksu. Apmales rādījumi ir iespējami tikai UHF RFID mikroshēmām. Lasīšanas diapazons ir līdz 5 metriem (regulējams). Savākt tikai atļautos maisus, tvertnes un konteinerus. Informācija par saņemšanu ietver īpašuma ID, datumu un laiku un GPS atrašanās vietu. Operators viegli pamana saņemšanu bez Asset ID (RFID mikroshēmas). Turklāt, salīdzinot GPS atrašanās vietu ar esošo datu bāzi, tiek izceltas visas nozagtās atkritumu tvertnes.


Watchdog Sensoneo

Izsekojiet pareizo GPS atrašanās vietu
WatchDog piedāvā augstu atrašanās vietas precizitāti, izmantojot globālās navigācijas satelītu sistēmu (GNSS), piekļuvi GPS, QZSS, GLONASS, Galileo, BeiDou satelītu sistēmām. Vairāk satelītu uzlabo atrašanās vietas precizitāti un nodrošina pieejamību. WatchDog precizitāte ir 2 – 2,5 metri. GNSS modulis atrodas galvenajā blokā, kas atrodas uz kravas automašīnas jumta. Aizvien blīvākas pilsētas teritorijas, garāžas un daudzlīmeņu mezgli aizsedz signālu. Trīsdimensiju automobiļu savienojuma atvienošanās (3D ADR) izmanto attāluma, virziena un augstuma izmaiņas, lai īslaicīgi aizstātu zaudēto satelīta signālu.

Viedie atkritumu konteineru TAGi
Sensoneo atkritumu tvertņu Tagi ļauj lietotājiem identificēt un reģistrēt visus atkritumu tvertņu līdzekļus, vienkāršot izsekošanu, saziņu un rēķinu izrakstīšanu un ierobežot tvertņu neatļautu izmantošanu. Šis rīks nodrošina tūlītēju piekļuvi daudzumam, atrašanās vietai un tvertnes struktūrai, kā arī ļauj viegli un ātri identificēt īpašnieku.

Pārvaldiet atkritumus gudrāk Sensoneo platformā
Visi dati tiek sūtīti uz galveno ierīci, kas tos nosūta uz Sensoneo platformu. Viedā atkritumu pārvaldības sistēma, jaudīga uz mākoņiem balstīta platforma MS Azure, palīdz operatoriem veikt ikdienas uzdevumus, kas saistīti ar atkritumu apsaimniekošanu: kartējot atkritumu infrastruktūru, savākšanas grafikus un maršrutēšanu, pakalpojumu pārbaudes atskaites, autoparka pārvaldību un daudz ko citu. Stratēģiskiem lēmumiem un biznesa informācijas atskaitēm Sensoneo iesaka izmantot Smart Analytics.

Izmantojot API, varat iegūt WatchDog datus trešās puses viedās pilsētas informācijas platformās.


Mēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu un atbalstu

Vertical Solutions piedāvā pilnīgu apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. Projektu vadītāji ir atbildīgi par projektu izpildīšanu, sastādot tāmes un kontrolējot projekta realizēšanu no paša sākuma līdz beigām. Mēs garantējam kvalitatīvu un savlaicīgu atbalstu. Līdz ar to varat būt droši, ka jūsu aprīkojums tiks uzstādīts vislabākajā veidā.

Vai jums nepieciešama bezmaksas konsultācija?